Yhteystiedot

Seuramme hallitus 2023

 

Tehtävä

Nimi

Sähköpostiosoite

Puhelinnumero

Puheenjohtaja

Elof Juselius

puheenjohtaja@ssg-shooting.fi

050 379 4521

Jäsen

Vesa Kujansivu

vesa.kujansivu@hotmail.com

 

Sihteeri

Jarmo Rosenqvist

sihteeri@ssg-shooting.fi
pupejarmo@gmail.com

050 1589

Jäsen/siluetti

Juhani Lehtosaari

risto.lehtosaari@elisanet.fi

0400 708 343

Jäsen/practical

Rami Sampalahti

puheenjohtaja@ssgpractical.fi

 

Jäsen /riistamaali

Kristian Torsell

riistamaali@ssg-shooting.fi

0400 937 036

Jäsen/ampumahiihto

Mikael Tackman

mikael.tackman@gmail.com

050 548 5666

Jäsen

Tony Svensson

 

0400 603 795

Jäsen

Tom Sved

tom.sved@wippies.fi

040 565 1219

Varapuheenjohtaja/haulikko

Ari Kasurinen

kassu.kasurinen@gmail.com

0400 932 343

Jäsen

Markku Poutiainen

pode@dlc.fi

040 749 5222

Jäsen

Kyösti Konttavaara

kyosti.konttavaara@gmail.com

040 512 0921

Jäsen/mustaruuti

Antero.Mustamäki

antero.mustamaki@welho.com

050 501 1505

Kirjanpitäjä*
Jäsenasiat

Pia Sandström

pia@sandstrom.fi
jasenasiat@ssg-shooting.fi

040 585 7850

 

* = hallituksen ulkopuolella

 

 

 

Sibbo Skyttegille r.f.

Ampumaradantie 105
04130 Sipoo

Yhdistysrekisteritunnus: 83.161
Y-tunnus: 0659199-9

Laskutusosoite:Verkkolaskuoperaattorinamme toimii Maventa Oy.
y-tunnus 0659199-9
Verkkolaskuosoite 003706591999
Välittäjätunnus 003721291126
Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki esim. Nordea, Osuuspankki yms. välittäjätunnus on DABAFIHH
Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme toimittamaan ostolaskut suoraan
skannauspalveluun paperisena tai sähköpostitse.
Sibbo Skyttegille ry (0659199-9)
32504916
PL100
80020 Kollektor Scan
invoice-06591999@kollektor.fi